Ski school

Arrival

Departure

Number of Guest

2
Adults
without kids
Adults
-
+
Wiek 0-2 dziecko
-
+
Wiek 3-17 dziecko
-
+
Choose
Search
left
right
Delete
Zamknij
Choose arrival date

Szkoła STRAMA

specjalizuje się w organizacji szkoleń narciarskich

i snowboardowych dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie umiejętności od poczatkujących do zaawansowanych. W 70 osobowej kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności. W 2018 roku nasza szkoła zdobyła tytuł Najlepszej Szkoły Narciarskiej  w Polsce podczas Mistrzostw Szkół i Instruktorów SITN-PZN.

Szkoła STRAMA 

jako PIERWSZA w Polsce stworzyła autorski program nauki jazdy

na NARTACH  i SNOWBOARDZIE 6 Odznak Misia Stramusia. Program szkoleniowy przygotowany jest dla dzieci od 3 do 14 lat.  Miś Stramuś to przyjaciel dzieci, towarzyszy im przez cały okres nauki, wspiera, motywuje i pomaga swoim małym przyjaciołom. Dzieci po zdobyciu konkretnych umiejętności zdobywają odznakę, która odzwierciedla poziom ich umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie , a także motywuje do dalszej pracy. Kursy z Misiem Stramusiem to nie tylko nauka, ale również zajęcia poza stokiem.

Gdy dzieci korzystają z kursów i atrakcji towarzyszących , na dorosłych czekają kursy grupowe i szkolenia indywidualne. Tutaj każdy może nauczyć się jazdy od podstaw lub doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności

Na terenie Szkoły Narciarskiej i Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal działa STRAMUŚLAND – klub zabaw, warsztatów i animacji dla dzieci.

www.strama-szkola.pl

 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl